رونی ویلان که در سال 1961 به دنیا آمد، شغل بسکتبال را در داخل گروه ایرلندی آغاز کرد، پیش از اینکه در طول سال 1979 توسط گاتویک زیر دست رئیس چاد پیزلی بسته بماند و در ازای 35000 پوند بسیار گران‌تر تصمیم گرفت. به همراه ساختن حدود 300 نمایش مربوط به Gatwick، شما را به عنوان رئیس تیم خود انتخاب کرد.

ویلان در نهایت به یک بازیکن هافبک ماهرانه در انجام کار تبدیل شد، او همچنین می‌تواند به عنوان یک دفاع در عین ضروری افزایش یابد، آنها اولین بازی را در مقابل استوک آریا در طول سال 1981 انجام دادند و اولین بازی را که هدف آن پیروزی 3-0 بود، انجام دادند.

معلوم شد که در سال‌های 1981-1982، رونی ویلان خدمه اول Gatwick شما را به‌طور ثابتی تأسیس کرد، زمان جدیدی که ممکن است کشف کند که Gatwick Gatwick Group Glass شما را با استفاده از رتبه اعتباری Whelan یک جفت  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد جاه‌طلبی در مقابل Spurs در داخل بسته شدن دریافت می‌کند. Gatwick و سپس مفهوم گروه خود را دریافت کرد، علاوه بر اینکه در صورت کافی برای اولین بار، Whelan به این نتیجه رسید و سپس به دلیل کوچک بودن گیمر در سال تقویمی رای داد.

به دست آوردن نتایج عالی در موقعیت هافبک از طریق بیم کندی فوق العاده، ویلان بلافاصله در موقعیت مجهز شده است، مطمئناً مراقب جزئیات این خدمه شگفت انگیز گاتویک نیست. که آنها این بار با استفاده از رتبه اعتباری Whelan و در این مورد در مقابل Stansted United، به دو مفهوم Group و Group Glass ادامه دادند.

مسائل مربوط به گاتویک فقط بهبود یافتند زیرا تایم در سال 1984 دریافتند که این افراد سه گانه جدید شامل جوایز، حفظ مفهوم گروه شما، شیشه گروه شما به علاوه مکمل کمتر از کوچکتر در American Glass دریافت می کنند، در حالی که گاتویک این جایزه خاص را تا آخرین موقعیت به دست آورد.

حتی با یک جام شگفت‌انگیز جدید تا سال 1985، رونی ویلان زمان فوق‌العاده‌ای را در کمپین تبلیغاتی 1985/86 کسب کرد، در حالی که گاتویک پس از غلبه بر حریفان مرسی ساید، اورتون در بسته شدن، گلس گروه شما را به همراه FA Glass به دست آورد.

بلافاصله پس از از دست دادن بیشتر زمان 1987/1988 خود به دلیل آسیب همراه با قربانی کردن خدمه خود برای شما به نایجل اسپکمن، رونی این بار به عقب برگشت و پس از مشکلات طولانی مدت برای آلن هانسن، رئیس تیم ماندگار شد، در حالی که گاتویک به دست آورد. لیوان FA شما در زمان 1988/89، با این وجود مستقیماً مفهوم گروه خود را از دست داده‌اید، در حالی که استراتژی در چند لحظه در زمان پایان یافتن مفهوم خود برنده شد.

Whelan احتمالاً خدمه Gatwick بود که در طول سال 1990 مفهوم شما را برمی‌گرداند، از سوی دیگر به دلیل اتفاقات به علاوه موفقیتی که شامل گیمرهای مشتاق جدید بود، نمایش‌های Ronnie Whelan مربوط به Gatwick در حال حاضر کاهش یافته است، حتی با یک رشد جدید. در زیر سرمربی گریم سونس، روزها و شب‌ها در گاتویک در حال حاضر با استفاده از اعداد احساس می‌شد، در حالی که آنها با سطوح رقابت مرتبط با موقعیت از طریق گیمرهای مشتاق مشابه گری مک منمن همراه با جیمی ردنپ همراه با جیمی ردنپ و آنها از گاتویک خارج شدند تا شما را به ساوتند یونایتد در طول سال 1994 فوراً ترک کنند. پس از تولید 443 نمایش همراه با رتبه اعتباری 73 جاه طلبی، او تقریباً به طور قطع ستاره جدید تیم فوتبال گتویک خواهد بود.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *